palusalu aiad

Privaatsustingimused

PALUSALU AIAD OÜ

 

PRIVAATSUSTINGIMUSED

Käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted panevad paika, kuidas me kasutame ja kaitsema informatsiooni, mida kasutajad edastavad meile veebilehe kasutamisel. Me kohustume kaitsma kasutajate privaatsust ja kinnitame, et veebilehel küsitud kasutaja andmeid kasutame üksnes kooskõlas käesolevate privaatsustingimustega. Jätame endale õiguse vajadusel tingimusi muuta. Veebilehe sisu on informatiivse eesmärgiga ning me ei väida, et siinse veebilehe või viidatud lehtede sisu on täpne või täielik. Palusalu Aiad OÜ ei vastuta informatsiooni vigade või puuduste eest.

Vastutus kogutavate isikuandmete eest

Kasutaja edastatud isikuandmete kogumise ja kontrollimise eest vastutab Eesti äriühing Palusalu Aiad OÜ. Kasutades palusaluaiad.ee veebilehte kinnitate, et olete siin kirjeldatud tingimustest aru saanud ja aktsepteerite neid täielikult.

Palusalu Aiad OÜ-le usaldatud isikuandmed on kaitstud. Teile ei saadeta rämpsposti ja teie andmeid ei avaldata ega müüda kellelegi.

Veebilehe kaudu võime koguda järgmisi andmeid:

– e-maili aadress (saadame e-maili teel infomaterjale, toodete või teenuste pakkumisi, infot ürituste kohta ja muid uudiseid).

– kodulehe külastatavuse analüüsiks kasutatav anonüümne info

Veebipoes annab tarbija andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda tarbija isikuandmeid (nimi, e-maili aadress, posti aadress, telefoni number), mille abil toimetatakse tellitud kaup tarbijani.

Tarbijal on õigus keelata oma isikuandmete kogumine ja kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletooimetamiseks. Me ei müü ega avalikusta kasutaja isikuandmeid kolmandatele isikutele ilma isikuandmete omaniku nõusolekuta või seadusest tuleneva kohustuseta.

Kasutajal on õigus nõuda informatsiooni tema kohta kogutud andmete kohta. Kasutajal on igal ajal võimalus ennast pakkumiste saajate nimekirjast eemaldada, kasutades iga kirja lõpus olevat võimalust. Samuti on kasutajal võimalus oma andmeid uuendada, saates selleks meile kirja.

Tagastamine

Ostjal on õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul alatest kauba kättesaamisest. Kauba tagastamisega seotud postikulud kannab ostja. Tagastatud kaup peab vastama samadele tingimustele, nagu meie väljastasime – st neid pole kasutatud ega muud moodi kasutuskõlbmatuks muudetud ning kaup peab olema säilitanud kaubandusliku välimuse – st ei ole rikutud etiketid jms.

Turvalisus

Me tagame meie veebilehe kasutajale isikuandmete kaitse. Kaitse tagamiseks kasutame sobivaid füüsilisi, tehnoloogilisi ja administratiivseid meetmeid. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks  volitatud isikutel.

Autoriõigus

Kogu veebilehe sisu autoriõigused kuuluvad Palusalu Aiad OÜ-le, juhul kui pole märgitud teisiti. Sellest tulenevalt on sisu kasutamine mistahes kujul (ka osaliselt) lubatud vaid Palusalu Aiad OÜ loal.

Küpsiste kasutamine

Kasutame oma veebilehel küpsiseid (cookies), mis aitavad meelde jätta Sinu tehtud valikuid meie veebilehel. Meie veebilehte kasutades Sa nõustud küpsistega.

 

 

 

 

Scroll to Top