palusalu aiad

Meie meeskond

Kõik kujundus- ja rajamistööd Sinu aias teevad ära eriharidusega ja kirglikult oma tööd armastavad aiakujundajad. Saad alati oma küsimustele professionaalse vastuse, kui Sul peaks see mingil hetkel tekkima.

Maria Palusalu

Maria Palusalu

roos

Maria Palusalu: olen üles kasvanud lillepeenarde vahel, maastikuarhitektuuri haridusega (Dipl.-Ing) ja umbes 23 aastase haljasalade rajamise ja hooldamise kogemusega aiakujundaja. Rajamis- ja hooldustöödega alustasin varases nooruses, siiani naudin muutust, mida näen klendi aias päeva lõpuks.  Tegelen eelkõige ettevõtte organisatoorsete ülesannete, asjaajamise, hinnakalkulatsiooni, hinnapakkumiste koostamise ja ettevõtte juhtimisega. Jõuan ka soovi korral Sinu aeda, et see kaunimaks ja hooldusvabamaks muuta! Viin läbi e-koolitusi ja koolitusi Palusalu Aias või mujal, kus jagan kogemusi ja nippe aia kujundamise ja hoolduse kohta.

Reet Palusalu

roos

Reet Palusalu: olen pikaajalise kogemusega kompetentne aiakujundaja, kes on tegelenud selle alaga üle 35 aasta. Tegelen ettevõttes aedade kujundamise, rajamise, aiahoolduse ja klientide nõustamisega. Viin läbi seminare ja õppepäevi, jagades oma pikaajalist kogemust.

Reet Palusalu
Falk-David Palusalu

Falk-David Palusalu

roos

Falk-David Palusalu:  olen puukooliaedniku ja maastikuehituse haridusega ning vähemalt 22 aastase kogemusega aednik, kes tegeleb aedade rajamise ja hooldamisega. Minu erioskuste hulka kuuluvad puittaimede spetsiaalsed lõikused (viljapuud, bonsaid, erinevad vormilõikused, hekid) ja loov lähenemine probleemide lahendamisel. Armastan fotograafiat ja taimede pildistamist. 

Scroll to Top